Srbija-rs !
Srbija-rs !
Srbija-rs !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srbija forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Travian...............

Go down 
2 posters
AuthorMessage
nikola!
Admin



Posts : 82
Join date : 2009-08-14

Travian............... Empty
PostSubject: Travian...............   Travian............... EmptyFri Aug 14, 2009 4:54 pm

Можете бирати између три племена у Травиан: Римљани, Гала и Теутонци. Свако племе има предности и мане и њихове трупе су врло различити. Важно је изабрати племе које Вам одговара савршено.


Због своје високе нивоа социјалних и технолошког развоја, Римљани су мајстори у згради и његове координације. Такође, њихови војници су дио елите у Травиану. Они су врло уравнотежен и корисне у нападају и бране.

Гарантовати ова разноликост римске трупе су оспособљени за јако дуго времена и њихове обуке је скупо. Њихово пјешаштво је жива легенда, но њихова одбрану против непријатељске коњица није тако добра као да је од других племена. Износ средстава римски трговац је у могућности да носе врло ниска.

Зато што су слаби на почетку игре, оне су лош избор за почетнике.

Travian............... 57427739


Специјалитети
Можете повећати или продужити грађевинску и ресурса поље истовремено
Град Уалл даје високу одбрану бонус
Трговци могу носити 500 јединица ресурса (брзина: 16 поља / сат)
Врло моћно пјешаштво, просечна коњица
Развој је скуп и траје дуго.



Тхе Гала су већина миран сва три племена у Травиану. Њихове трупе су оспособљени за изврсну одбрану, али њихова способност да нападне и даље могу такмичити са остала два племена. Тхе Гала су рођени јахачи и њихови коњи су познати за њихове брзине. То значи да њихови јахачи могу погодити непријатеља тачно где могу узроковати највише штете и брзо да брине о њима.

Ово племе је врло лагано за одбрану, али агресивна тактика је могућ превише. То вам даје прилику да се развију у евентуалне стратешког правца (или одбрамбено агресивни, усамљени вук или поуздан помагач, трговца или отимач, пјешачке или коњица, насељеника или освајача), али треба мало искуства и талента.

За почетнике и оне играче који не знају тачно шта желе играти, Галима је идеалан су избор.

Travian............... 33624104


Специјалитети
Брзина бонус: најбрже јединице у игри
На колац даје просјечно одбране бонус
Трговци могу носити 750 јединица ресурса (брзина: 24 поља / сат)
Пукотина је двоструко велико
Скупо опсадно оружје
Јефтини насељеника



Тхе Теутонци су највише агресивних племена. Њихове трупе су ноторне и бојао за свој бес и гнев кад напада. Они кретати као пљаццку хорда, ни бојати смрти.

Међутим, они помањкања војне дисциплине о Галима, или Римљанима који узрокује да се слаби у брзини и одбрани.


За агресивне и искусне играче на Теутонци су изврстан избор!

Travian............... 65124119

Специјалитети
Пљачкање бонус: непријатељ цранниес само скрива 66% од нормалне износ у Травиану верзија 2,5 и 3, и 80% од нормалне износ у Травиану верзија 3/5.
У земљи зид је готово неуништив али даје само минималан бонус одбране
Трговци могу носити 1000 јединица ресурса (брзина: 12 поља / сат)
Цхеап, фаст војника који су изврсни плундерерс
Слаб одбране

***SLOVA SU LOSA ALI NADAM SE DA SAM POMOGAO.
Back to top Go down
https://srbija-sr.forumotion.net
prevara




Posts : 4
Join date : 2009-08-16
Age : 31
Location : pozarevac

Travian............... Empty
PostSubject: Re: Travian...............   Travian............... EmptySun Aug 16, 2009 9:13 pm

TRAVIAN je brower igra Smile veoma dobro osmisljena!

ja sam zavrsio prvi srpski speed kao 51 na rang listi bounce bounce bounce bounce bounce

imao sam oko 21000 stanovnika i 32 sela oko 100000 deff vojske

igraj te travian i budite srecni bounce bounce bounce bounce bounce Sleep
Back to top Go down
Travian
Guest




Travian............... Empty
PostSubject: super je igra   Travian............... EmptyMon Aug 17, 2009 1:12 pm

prevara wrote:
TRAVIAN je brower igra Smile veoma dobro osmisljena!

ja sam zavrsio prvi srpski speed kao 51 na rang listi bounce bounce bounce bounce bounce

imao sam oko 21000 stanovnika i 32 sela oko 100000 deff vojske

igraj te travian i budite srecni bounce bounce bounce bounce bounce Sleep

hahahaha, super je igra....
Back to top Go down
Sponsored content





Travian............... Empty
PostSubject: Re: Travian...............   Travian............... Empty

Back to top Go down
 
Travian...............
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Srbija-rs ! :: Igre :: Online igre *mini games*-
Jump to:  
ADMINISTRATOR PANEL https://srbija-sr.forumotion.net/adminFree forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com